5 tipov, ako sa vysporiadať s nahnevanou priateľkou

Ako by sme z krízy mohli urobiť príležitosť?

Foto Andre Tan na Unsplash

Priznajme, že tvoja nahnevaná priateľka je najstrašnejšia príšera na svete. Kričia. Obviňujú. Používajú svoj prst ukazujúci na vás, ošetrujú vás ako kôš na podlahe. A môžete len tak sedieť v rohu a modliť sa za to, aby veci magicky skončili.

Ale na konci dňa ju stále milujete. Takže namiesto toho, aby ste odchádzali z miestnosti, musíte nájsť spôsob, ako vyriešiť túto situáciu.

Ako by sme mali zaobchádzať s nahnevanou priateľkou?

A čo keď existujú spôsoby, ako jazdiť na riziku a zlepšiť romantický vzťah?

Ako žena viac ako 27 rokov som dospela k záveru, že existuje 5 tipov, ktoré môžete uplatniť. To by mohlo byť užitočné, keď je na vás vaša priateľka naštvaná, smutná z niečoho, čo ste urobili, a dokonca vás chce hneď zabiť.

# 1 - Nechaj ju skončiť ako prvá

Úplne prvý tip je, že ju musíte nechať dokončiť svoje slová. Žena musí prepustiť všetky svoje emócie tým, že hovorí, kričí, plače. Nikdy sa neponáhľajte, aby ste ju najprv upokojili - to by sme ocenili.

My žena musíme zvládnuť zlé veci tým, že s niekým rozprávame, niekde si niečo napíšeme alebo niečo urobíme, aby sme vykrvili negatívne emócie. Znepokojenie nás v tomto procese by sa ocitlo v ohni.

Prosím, zostaň tam, kde si a počúvaj. Ukážte svoju trpezlivosť a empatiu prikývnutím. Takže vieme, že ste s nami v súčasnosti a staráte sa o to.

# 2 - Zabudnite na logiku

Nahnevaná žena nemá žiadnu logiku. Keď sa muž rozhnevá na svojho romantického partnera, má sklon hľadať výhovorky a na zameranie zameriava svoje tzv. Analytické myslenie.

"Je to preto, že mám veľa práce ... takže ťa nemôžem prísť vyzdvihnúť včas ..."

"Na vašu správu som neodpovedal, pretože sa musím sústrediť na čítanie."

"Nemohol som sa s tebou stretnúť tento víkend, pretože chcem stráviť nejaký čas kontrolou svojho investičného plánu."

Znie to platne v mysliach bežných ľudí, ale určite nie na vašu priateľku.

Dámy, vyššie uvedené vyhlásenie naznačuje jednu vec -

Nemiluješ ma dosť!

Takže sa neobťažujte vysvetliť situáciu žiadnym logickým spôsobom. Nikdy to neskúšaj. Mysleli by sme si len, že ste zadok, ktorý nás dosť nemiluje.

# 3 - Prepojte incident späť s „našou budúcnosťou“

Milujeme, keď hovoríte o budúcnosti. Sme radi, že ste nás zaradili do svojho sna a mali na to plán.

Kľúčovým bodom je spoločná vízia. Musíte nám pripomenúť, že k incidentu došlo, pretože sa o nás zaujímate a vy pre nás niečo vypracovávate.

Skúsme použiť vyššie uvedený scenár.

1 - „Je to preto, že mám veľa práce ... takže vás nemôžem prísť vyzdvihnúť včas ...“

Namiesto toho to povedzte:

"Miláčik, tvrdo pracujem, aby som ti mohol kúpiť veľký dom ... takže je mi ľúto, že som ťa tentokrát nevybral."

2 - „Na vašu správu som neodpovedal, pretože sa musím sústrediť na čítanie.“

"Čítam knihu o Time Management, takže by som sa mohol naučiť, ako sa na teba 100% sústrediť, keď sme spolu."

3 - „Tento víkend som sa s tebou nemohol stretnúť, pretože chcem stráviť nejaký čas kontrolou svojho investičného plánu.“

„Musím skontrolovať svoje investičné možnosti, aby som sa ubezpečil, že budeš dobrý život so mnou.

Hovorte o nás. Zamerajte sa na ňu.

Použite výraz „budúcnosť“, „náš“, „manželstvo“, „navždy“, „plán“.

Ale nikdy neklam. Ak zistíme, že nás podvádzate, bez váhania odídeme.

# 4 - Objímajte ju bez reči

Tento je jednoduchý. Drž hubu a objatie.

Vďaka intimite sa žena cíti potešená. Funguje to zvlášť dobre, ak nie ste dobrým rečníkom.

Použite svoju akciu, aby ste jej dokázali, že sa o ňu zaujímate.
Použite svoju teplotu na roztavenie jej srdca.
Na preukázanie svojich slov použite svoj srdcový rytmus.

Štúdie zistili, že maznanie by mohlo zachrániť vzťah.

# 5 - Urobte pre ňu niečo navyše

Vyššie uvedené 4 kroky by mohli pomôcť vášmu dievčaťu odpustiť, ale bonusovým bodom je to, ako môžete podniknúť ďalšie kroky na posilnenie vzťahu.

Pokúste sa pre ňu niečo urobiť bez toho, aby ste sa jej pýtali.

Skúste to po skončení vojny. Je to dôležité, pretože počas boja by považovala vašu akciu za samozrejmosť. Ale ak to urobíte ako povojnová akcia, bude vás prekvapiť a osladiť. Nepovažovala by to za ospravedlnenie, ale za snahu ukázať, že ju máte radi.

Môžete skúsiť niečo také:

Umývajte jej misku bez opýtania.
Dať kvetinu doma a čakať, až ju objaví.
Získať jej knihu, ktorú vždy chce.

Pamätajte, že to neurobíte preto, že je vám ľúto, čo ste urobili. Je to preto, že ju milujete a chcete jej ukázať svoju starostlivosť a lásku.

Posledné slová

Manipulácia s nahnevanou priateľkou je zložitá. Ale ak to dokážete dobre zvládnuť, môže to byť pre vás šanca rozšíriť vzťah ako dlhodobý partner. Buďte úprimní, buďte skutoční, buďte. Milujeme vás presne tak, ako ste.

Vyskúšajte vyššie uvedenú taktiku a dajte mi vedieť, ako to chodí.

Veľa šťastia, bojovník!

Julia Tsoi je dizajnérska stratégka v oblasti technológií. Vášeň v dizajnovom myslení, zmene a kreativite. Spojte sa so mnou na LinkedIn a radi hovoríme o čomkoľvek.