5 tipov na začatie podnikania online

Začatie online podnikania nie je ľahké. Bude trvať nejaký čas, kým zistíme, že je to správne rozhodnutie pre vás. Mal som tú česť založiť dva online obchody. Prvým z nich je práca z domu. To si vyžaduje veľa náboru, pretože ak nikto nepracuje, náborář nezarobí žiadne peniaze. Do tejto firmy som išiel bez plánu, ktorý sa neodporúča. Myšlienky, plánovanie a úvahy prichádzajú do veľkých rozhodnutí. Otvorenie a prevádzka online obchodu je jedným z tých veľkých rozhodnutí. Niekedy som sa cítil ako vzdať sa. Vo mne bolo niečo, čo ma neustále tlačilo k tomu, aby som otvoril koučingový obchod, ktorý mi dá viac uspokojenia a nádeje. Pokiaľ ide o koučovanie, viem, že to bude úspech, pretože to vidím a verím, že sa to stane.

Pri prevádzkovaní dvoch firiem som urobil niekoľko chýb a veľa som sa toho naučil. Poskytnem niekoľko tipov, ktoré pomôžu vytvoriť úspešný základ a podnikanie. V podnikaní budú emocionálne vzostupy a pády. S nádejou a očakávaním budú tieto emócie prekonané.

1. Ak sa vám nepodarí naplánovať, potom plánujete zlyhanie

Plánovanie je nevyhnutné pre úspešné podnikanie. Ak chcete byť formálny, vytvorte si podnikateľský plán, ale nemusíte mať formálny obchodný plán - ale stále ho potrebujete. „Ľudia považujú podnikateľský plán za domácu úlohu, ktorú nechcú robiť, ale plánovanie mi pomáha - nech je môj úspech akýkoľvek,“ hovorí Tim Berry, predseda softvéru Palo Alto Software, ktorý vyrába softvér na plánovanie podnikania a autor The Plan-As -You-Go podnikateľský plán.

Plánovanie je uverejňovanie príspevkov v sociálnych médiách, aktualizácie a týždenná registrácia so sebou. Registrácia obchodu s federálnou a štátnou vládou je nevyhnutná. Otvorte tiež bankový účet pre predpokladané prostriedky.

2. Starosti o malé veci

Nemusíte sa báť vecí, ktoré nemôžete ovládať, ako napríklad kde začať pri prvom spustení. Dôležité je zapamätať si to. Ako nový podnikateľ nebudete vedieť všetko. Chôdza po tejto ceste si vyžaduje čas. Vystúpte a urobte, čo si myslíte, že je správne, a urobte potrebné korekcie.

3. Byť odborníkom

V podnikateľskom svete ste odborníkom na základe svojich skúseností. To vám poskytne všetko, čo potrebujete pre odpovede vo vami vybranej oblasti. To je v rozpore so všetkým, čo sme sa naučili z toho, že sme v podnikovom prostredí. Čo nám hovorí, že musíme mať tituly, certifikáty a praktické skúsenosti. V skutočnosti je pre rast vášho podnikania potrebný ďalší rast. Budete sa aj naďalej učiť: Noste však aj označenie „expert“ a zaviazajte sa k dokonalosti.

4. Strach

Svoje emócie musíte zvládnuť počas podnikateľskej cesty. Nemôžete byť prekonaní svojimi emóciami, ale skôr je nevyhnutné zvládnuť to, ako sa cítite a myslíte. Ak tak neurobíte, vzdáte sa života, ktorý si želáte. Podnikáme snahy o rast na neobmedzený potenciál. Prilákajte ľudí, ktorí sú na rovnakom poslaní ako my, aby mali slobodu, ktorú požadujeme.

5. Riadenie investícií

Manipulácia s peniazmi môže byť veľmi ťažká. Sledovanie všetkých výdavkov je potrebné na splnenie všetkých záväzkov. Veľmi dobre dokážete investovať s vedomím, že dôjde k návratnosti - ak nie teraz, čoskoro. Stáva sa to ťažkou bitkou, ale čím viac vložíte, tým viac sa dostanete von. Dôslednosť je kľúčom vo všetkom, čo robíte; všetky malé veci, ktoré robíš deň čo deň, ťa posunú na ďalšiu úroveň.